Om oss

Designstudio At Wallpaper
At Wallpaper ble i 2013 etablert som et designstudio på Grünerløkka. Showroomet har fra første dag vært en tverrfaglig arbeidsplass for nyutdannede interiørarkitekter, møbeldesignere og boligstylister.

At Wallpaper har som visjon å være en attraktiv sparringspartner for bedrifter og privatpersoner innen interiørarkitektur, møbeldesign og boligstyling. Vi har knyttet til oss mange attraktive samarbeidspartnere. Dette gjør at vi kan tilby en helhetlig løsning i prosjektleveransene innenfor de tre områdene.

Interiørarkitekt Marlene

MARLENE

Marlene er vår dyktige interiørarkitekt og møbeldesigner, utdannet på KHiO. Hun brenner for å skape velfungerende hjem og designe møbler som løser kundens utfordringer. I tillegg til å være kreativ og flink har hun alltid et smil om munnen.

marlene@atwallpaper.no
Boligstyling Jannicke

JANNICKE

Jannicke er vår flinke boligstylist og interiørdesigner. Hun er i tillegg utdannet jurist. Jannicke er som oftest ute å styler boliger for salg, men når hun er på jobb i designstudio, blir vi alle smittet av hennes positive energi.

jannicke@atwallpaper.no
Interiørarkitekt Fransesca

FRANCESCA

Francesca er vår nye interiørarkitekt og fotograf. Hun har bachelorgrad i interiørarkitektur fra Spania og Italia. I tillegg har hun gått fotostuide på Bilder Nordic. Vi er veldig glade for å ha hennes herlige personlighet her hos oss på At Wallpaper.

francesca@atwallpaper.no
Interiørarkitekt Prisca

PRISCA

Prisca er vår flinke interiørarkitekt og markedsassistent. Hun har sin bachelorutdannelse i interiørarkitektur fra Høyskolen Kristiania. Prisca er en utrolig kreativ og engasjert sjel, som tar del i våre store interiørprosjekter og markedsføringen av At Wallpaper.

prisca@atwallpaper.no
Interiørarkitekt Navpreet

NAVPREET

Navpreet er vår nye trainee, med bachelorgrad i interiørarkitektur fra Høyskolen Kristiania. Hun har allerede blitt tildelt flere interiørprosjekter, og gjør en strålende jobb. Navpreet brenner for faget sitt og er en engasjert og positiv jente.

navpreet@atwallpaper.no
Designer Patryk

PATRYK

Patryk er vår faste lørdagshjelp og utdannet scenograf. Han er utrolig dyktig på prosesser og visualisering. Det er han som har laget vår berømte vegg på showrommet.

patryk@atwallpaper.no
Designer Markedsføring Patricie

PATRICIE

Patricie er vår nye markedssjef. I tillegg til å styre sosiale medier og hjemmesiden til At Wallpaper, tar hun en stor del i kommunikasjonen med de ansatte, leverandører og samarbeidspartnere. Patricie er også utdannet interiørinnreder og boligstylist.

patricie@atwallpaper.no
Designer Marianne

MARIANNE

Marianne er vår dyktige prosjektkoordinator, som har en finger med i spillet og stålkontroll på alle prosjekter vi har gående. Hun trekker i viktige tråder mellom kunder, leverandører og designere. Marianne er en utrolig varm og god person, som vi alle setter stor pris på . I tillegg er Marianne også utdannet interiørinnreder og boligstylist.

marianne@atwallpaper.no

RONALD

Ronald er grunnlegger av At Wallpaper og fungerende daglig leder. Han er en stor motivator for oss alle på At Wallpaper. Ronald er en utrolig engasjert og energisk mann, som tar godt vare på sine ansatte.

ronald@atwallpaper.no