Om oss

At Wallpaper ble i 2013 etablert som et designstudio på Grünerløkka. Showroomet har fra første dag vært en tverrfaglig arbeidsplass for nyutdannede interiørarkitekter, møbeldesignere og boligstylister.

At Wallpaper har som visjon å være en attraktiv sparringspartner for bedrifter og privatpersoner innen interiørarkitektur, møbeldesign og boligstyling. Vi har knyttet til oss mange attraktive samarbeidspartnere. Dette gjør at vi kan tilby en helhetlig løsning i prosjektleveransene innenfor de tre områdene.

Interiørarkitekt Marlene

MARLENE

Interiørarkitekt og møbeldesigner BA

marlene@atwallpaper.no
Boligstyling Jannicke

JANNICKE

Interiørdesigner og boligstylist

jannicke@atwallpaper.no
Interiørarkitekt Prisca

PRISCA

Interiørarkitekt BA og digital markedsfører

prisca@atwallpaper.no
Interiørarkitekt Navpreet

NAVPREET

Interiørarkitekt og møbeldesigner

navpreet@atwallpaper.no

ERMINIO

Industridesigner og 3D-spesialist

erminio@atwallpaper.no
Designer Marianne

MARIANNE

Prosjektkoordinator og interiørdesigner

marianne@atwallpaper.no

RONALD

Daglig leder

ronald@atwallpaper.no
Interiørarkitekt og arkitektstudent Pia

PIA

Interiørarkitekt BA og arkitektstudent

pia@atwallpaper.no
Designer Marianne

PAUL

Byggteknisk konsulent

paul@atwallpaper.no